Translator

Translator dla Java

Prawdziwy kieszonkowy słownik

Translator to darmowy tłumacz na telefony komórkowe obsługujące technologię Java. Potrafi on tłumaczyć słowa pomiędzy czterema językami: angielskim, francuskim, hiszpańskim i portugalskim. Niestety nie ma wśród nich polskiego.Korzystanie z... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Nie wymaga połączenia internetowego
  • Szybkie wyszukiwanie
  • Cztery dostępne jezyki

Wady

  • Brak języka polskiego
  • Ograniczone słownictwo

Dobry
7

Translator to darmowy tłumacz na telefony komórkowe obsługujące technologię Java. Potrafi on tłumaczyć słowa pomiędzy czterema językami: angielskim, francuskim, hiszpańskim i portugalskim. Niestety nie ma wśród nich polskiego.

Korzystanie z Translator jest bardzo proste. Wystarczy wpisać szukany wyraz w jednym z obsługiwanych języków, a aplikacja automatycznie wyszuka nam jego odpowiedniki w pozostałych. Wyszukiwanie jest bardzo szybkie. W przeciwieństwie do większości tego typu programów, Translator nie wymaga dostępu do Internetu.

Translator poza tłumaczeniem, podaje jaka częścią mowy jest dany wyraz. Jeśli nie znamy konkretnej pisowni, aplikacja podaje podpowiedzi do już wpisanych pierwszych liter, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Niestety Translator tłumaczy jedynie słowa, a nie całe zwroty. Nie podaje również wymowy. Baza programu zawiera większość popularnych słów, nie jest jednak zbyt obszerna.

Translator to dobry słownik, działający bez dostępu do Internetu, co jest sporym plusem przy podróżach zagranicznych. Tym bardziej szkoda ze jego baza nie obejmuje języka polskiego. Jeśli jednak znasz angielski, to bardzo przyda się funkcja tłumaczenia na pozostałe języki.

Najczęściej pobierane Języki i tłumaczenia na java

Translator

Download

Translator 1.02

Opinie użytkowników o Translator

Sponsorowany×